april 20, 2024

ZAPISNIK Sa sednice Komisije za dodelu Dozvola za rad Sokolskog Saveza Srbije

ZAPISNIK

Sa sednice Komisije za dodelu Dozvola za rad Sokolskog Saveza Srbije

Prisutni: Petar Stakić, Prof. (Predsednik Komisije), Prof. dr Vladan Vukašinović, Prof. dr Dušan Mitić, Prof. dr Zoran Mašić.

Opravdano odsutni: Prof. dr Vesna Habić.

Na sednici Komisije za dodelu Dozvola za rad Sokolskog Saveza Srbije održanoj u utorak 03.04.2018. godine dodeljene su sledeće dozvole za rad:

1. Prof. dr Zoran Mašić: zvanje: „Sportski trener – diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sokolstva“ na osnovu Člana 15. Stav 4. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 001.
  2. Zoran Čokorilo: zvanje: „Sportski trener – diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sokolstva“ na osnovu Člana 15. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 002.
  3. Gordana Burmudžija: zvanje: „Sportski trener – diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sokolstva“ na osnovu Člana 15. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 003.
  4. Uroš Živanović: zvanje: „Sportski trener – diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sokolstva“ na osnovu Člana 15. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 004.
  5. Jelena Kovačević: zvanje: „Sportski trener – diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sokolstva“ na osnovu Člana 15. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 005.
  6. Aleksandar Ranković: zvanje: „Sportski trener u sokolstvu“ na osnovu Člana 13. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 006.
  7. Dragan Ristić: zvanje: „Sportski operativni trener u sokolstvu“ na osnovu Člana 12. Stav 2. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 007.
  8. Aleksandar Ristić: zvanje: „Sportski operativni trener u sokolstvu“ na osnovu Člana 12. Stav 2. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 008.
  9. Ivan Ristić: zvanje: „Sportski operativni trener u sokolstvu“ na osnovu Člana 12. Stav 2. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 009.
  10. Aleksandar Aničić: zvanje: „Sportski učitelj sokolstva“ na osnovu Člana 11. Stav 1. Pravilnika o zvanjima i dozvolama za rad u sokolskom sportu. Dozvola za rad broj 010.

U Beogradu,                                                                                                Sokolski Savez Srbije

03.04.2018. god.                                                                                                  Predsednik

Petar Stakić, Prof. s.r.